niedziela, 1 kwietnia 2012

Merida Mazovia Marathon MTB w Otwocku

Dziś odbył się Merida Mazovia Marathon MTB w Otwocku. Adrian z czasem 01:38:43 na dystansie MEGA (44km) zajął pierwsze miejsce w kategorii M1. W OPEN był 3 spośród 657 startujących. Do zwycięzcy z kategorii M2 stracił 23 sekundy, do drugiego z kat. M3 19 sekund. 40 sekund za nim wjechał na linię mety Cezary Zamana. Pozostała część drużyny 4F E-VIVE, czyli Paula Gorycka (K2) i Monika Żur (K1) także były najlepsze w swoich kategoriach. W kategorii GIGA prym wiedli zawodnicy HP-Sferis zajmując trzy pierwsze miejsca.
Zdjęcie z galerii trenera Andrzej Piątka

Za nami świetny trening - króko podsumowuje występ w Merida Mazovia MTB Maraton dyrektor sportowy 4F E-VIVE Racing Team Andrzej Piątek. W Otwocku zwycięstwa odnieśli wszyscy nasi kolarze. Paula Gorycka wygrała kategorię "Open". Druga była Monika Żur, ale zarazem pierwsza w swojej kategorii.
Na najwyższym stopniu podium stanął także Adrian Kucharek, który był najszybszy w gronie zawodników do 20 lat i jednocześnie trzeci w "Open". - Można powiedzieć, że ostatnie dwa starty w maratonach to świetny "szlif" formy przed startami Pucharu Świata - mówi trener Piątek i dodaje: - Teraz czas na święta w domu, a w przyszłym tygodniu jedziemy do Belgii.