niedziela, 29 maja 2011

Plus Grand Prix MTB 2011

Właśnie otrzymałem wiadomość, że w Nałęczowie w kategorii junior wygrał Adrian. Na przejechanie 6 rund o łącznej długości 28,6 km potrzebował 1h 11m 1s.
Drugi był jego kolega z drużyny Michał Kowalczyk ze stratą ponad 2 minut.
Gdyby nie kłopoty z rowerem Konrada Gorzelaka, to pewnie całe podium należałoby do Mróz ActiveJet, a tak Konrad był 7.
W kategorii elita wygrał Adrian Brzózka z JBG2, ale miejsca 3,4 i 5 zajęli zawodnicy Mróz ActiveJet: Robert Banach, Bartosz Banach i Wojciech Halejak. 31 maja w TVP Sport o 20:30 relacja z zawodów. Krótki artykuł w Onet.pl
Rywalizacja w wyścigu cross country odbywa się na 5-kilometrowej trasie w Nałęczowie. Start i meta znajdują się w Parku Zdrojowym. Jako pierwsi na trasę ruszyli młodzicy, a następnie młodziczki, juniorzy, juniorzy młodsi, elita kobiet, orliczki, juniorka, juniorka młodsza, elita mężczyzn i młodzieżowcy. Na starcie stanęły najlepsze polskie ekipy zawodowe, takie jak: CCC Polkowice, JBG-2, Mróz ActiveJet czy BDC Team.