czwartek, 2 października 2014

Trasa Małkinia - Warszawa Wileńska

Dziś od rana w pociągach KM i na peronach pojawili się ankieterzy i osoby liczące pasażerów. W ankiecie należy wypełnić skąd-dokąd się jedzie, ile czasu zajmuje przejazd, jakim środkiem lokomocji docieramy do pociągu itp.

15 komentarzy:

  1. Polecam nie olanie tematu bo będzie mniej autobusów i potem będzie skomlenie, że nie zapewnili dojazdu do Stolicy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od Łochowa do Tłuszcza maja jeździć po trzy pary autobusów bezpośrednio do Tłuszcza i trzy pary, które będą jeździły po wszystkich stacjach

    OdpowiedzUsuń
  3. ja dziś też widziałam Panią, która tylko przeszła przez pociąg bez żadnych ankiet. a w jakim sensie po 3 pary?

    OdpowiedzUsuń
  4. Dziś już nikogo nie ma na peronach. Ciekawe jak w poniedziałek zabiorą się ludzie do pracy, kiedy jest najwięcej ludzi

    OdpowiedzUsuń
  5. Koleje Mazowieckie na okres 12 października – 13 grudnia uruchomią dwa rodzaje kursów – przyspieszone i uzupełniające. Kursy przyspieszone zostaną oznaczone symbolem „S”. Zatrzymywać się będą na początkowych i końcowych przystankach trasy Tłuszcz – Łochów – Tłuszcz (start z placu postojowego przy dworcu PKP Tłuszcz na plac postojowy przy stacji PKP Łochów). Przewidywany czas przejazdu to 30-35 minut. Kursy uzupełniające zostaną oznaczone symbolem „W”. Zatrzymywać się będą na pośrednich przystankach na trasie Tłuszcz – Łochów – Tłuszcz, w tym w miejscowości Chrzęstne, Mokra Wieś, Szewnica, Jadów, stacja PKP Urle, Borzymy i Barchów. Przewidywany czas przejazdu to 68-73 minuty.

    Kursy będą realizowane autobusami przystosowanymi także do przewozu osób niepełnosprawnych.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Podejrzewam, że szykuje się spory kocioł szczegolnie bliżej stolicy

      Usuń
  6. http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,34-tysiace-minut-spoznienia-pociagow-w-tym-roku-I-tylko-na-jednej-trasie,wid,16926187,wiadomosc.html?ticaid=1138fa

    OdpowiedzUsuń
  7. Sam pomysł dotarcia do lokalnej społeczności i przekazanie im wiedzy na temat lokalnej historii, która winna być kultywowana przez kolejne pokolenia jest bardzo dobry

    OdpowiedzUsuń
  8. Ciekawe na czym polegało wsparcie wójta ????

    OdpowiedzUsuń
  9. Na byciu tam, a poco ten z komunalki? Sponsor wyborów?

    OdpowiedzUsuń
  10. Było wsparcie -źle. Nie byłoby wparcia - źle. Na tym polega problem ;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Problem jednak jest - i nie jest nim wsparcie lub jego brak. To osoba włodarza, który przez ostatnie lata zaprzepaścił największą szansę na dynamiczny rozwój naszego terenu. I to ten problem trzeba rozwiązać w najbliższych wyborach. Szkoda tylko, że wciąż wśród nas są tacy, którzy tego problemu nie widzą i gotowi są powierzyć kolejne lata "sprawdzonej" władzy.
    Ale cóż, takie są uroki demokracji, mądry zawsze ma taki sam głos jak mądry inaczej.

    OdpowiedzUsuń
  12. Czy widzisz tylko jednego winowajcę?. A kto przez lata grzecznie podnosił rączki w czasie głosowań nad uchwałami RG?.

    OdpowiedzUsuń
  13. Oczywiście zausznicy, pozwalający na tak nędzne rządy też są winni. Tylko jednak popatrz - kto dziś jest przy wójcie? jakie osobowości pozostały przy nim? nie zauważyłeś selekcji negatywnej? Przeanalizuj listy przygotowywane przez środowisko wójta kilka lat temu i dzisiaj. Szczególnie listy do powiatu.
    Reasumując - winę ponoszą wszyscy, którzy wspierali aż tak nieudolne rządy. Jednak ciężar winy nie jest w żaden sposób proporcjonalny.

    OdpowiedzUsuń